English

O hře VLAKOVÁ LOUPEŽ

Úniková hra VLAKOVÁ LOUPEŽ - nádražní kancelář
Nepřehlédněte žádnou indicii ani detail

Přeprava zásilek obrovské ceny přitahovala bandity odjakživa. Málokdy se ale spolčí tolik protřelých banditů a málokdy jde o kořist hodnoty doslova nedozírné. Přestože strážci zákona měli podezření a přeprava probíhala v nejvyšším utajení, loupež se padouchům podařila. Policisté se za nimi pustili a nasadili veškeré dostupné posily.

Aby nebyli usvědčeni, ukryli zločinci svůj lup právě na našem nádraží. Nikdo kromě nich ale neví kde, ani co je vlastně tím tajuplným pokladem.

A jak už to mezi podobnými vyvrheli bývá obvyklé, nevěří si jeden druhému. Každý si proto vymyslel a pečlivě ukryl tajný kód. K uloupenému pokladu se tedy dostanou až tehdy, když budou všichni pohromadě a podaří se jim setřást pronásledující policisty.

Leda že by se našel tým specialistů, který jejich skrýše odhalí, najde kódy i ukradený lup. Není to ovšem vůbec snadné a opravdu jen ti, kterým to mimořádně pálí, mohou uspět.

Troufnete si přechytračit bandity světového formátu? Objevit a zachránit poklad a dostat se z nádraží ven? Musíte si ale pospíšit, zločinci se za hodinu vrátí a setkání s nimi by nemuselo dopadnout dobře!

  • 60 minut
  • 2–5 hráčů
  • 1 199 Kč (všední den)
  • 1 399 Kč (víkend a svátek)
Rezervace