English

Otázky a odpovědi

Jak se k vám dostaneme?

Úniková místnost VLAKOVÁ LOUPEŽ se nachází v ulici Na Spojce 87/8, Praha 10 – Vršovice, 3 minuty chůze od fotbalového stadiónu Bohemians Praha. Nejlépe se k nám dostanete tramvají nebo autobusem do stanice Bohemians. Pokud pojedete autem, není problém zaparkovat v nákupním centru Eden, odkud vám cesta pěšky potrvá do deseti minut. Podívejte se na podrobnější popis a mapu.

Pro koho je hra určená?

Hra VLAKOVÁ LOUPEŽ je určena všem, kdo se chtějí pobavit, rádi si hrají, mají otevřenou mysl, rádi se postaví výzvám, které dají zabrat mozkovým závitům. Milovníkům železnice se u nás bude obzvlášť líbit.

Můžou hru hrát i děti?

Úkoly jsou postaveny tak, aby je zvládly i starší děti, přibližně od dvanácti let, samozřejmě v doprovodu dospělých. Nejde totiž o znalosti, ale nápad, postřeh a bystrou mysl.

Může přijít hrát 6 hráčů?

Hra je připravená pro týmy od 2 do 5 hráčů. Pokud chcete přijít v šesti, nezakážeme vám hrát, ale zážitek ze hry může být menší.

Kdy máme přijít na místo?

Ideální je přijít 10 minut před začátkem rezervace. Dříve nechoďte, abyste se nepotkali s přechozím týmem. Mohli byste nechtíc vyslechnout informace, které by vám zkazily hru.

Jak se na hru připravit?

Žádná zvláštní příprava není potřeba. Vezměte si pohodlné oblečení, nezapomeňte dobrou náladu. Pokud potřebujete brýle na čtení, vezměte si je.

Jistě pochopíte, že si vyhrazujeme neumožnit hru těm, kdo se jeví být pod vlivem alkoholu nebo drog, chovají se agresivně, ničí vybavení místnosti nebo nerespektují pokyny obsluhy.

Jak hra probíhá?

Až k nám dorazíte, uvede vás game master do sklepních prostor, kde se úniková místnost Escape Adventure nachází. Krátce vám vysvětlí pravidla hry a poté jste již vstoupíte do místnosti plné překvapení. Dveře se za vámi zaklapnou a je jen na vašem důvtipu a vaší šikovnosti, zda se vám podaří včas splnit všechny úkoly a dostat se ven.

Více si přečtěte zde.

Kolik hra stojí?

Cena za hru je 1 199 Kč za skupinu ve všední den a 1 399 Kč v libovolný termín. Platí se v hotovosti na místě po skončení hry.

Jak zarezervovat termín?

Rezervaci udělejte online v našem rezervačním systému. Pokud byste měli s rezervací problém, zavolejte nám na +420 774 575 425 nebo pište na info@escape-adventure.cz.

Můžu rezervaci změnit nebo zrušit?

Jistě, ale udělejte to minimálně 24 hodin před sjednaným termínem. Zavolejte nám na +420 774 575 425 nebo pište na info@escape-adventure.cz.

Můžu dát hru jako dárek?

Dárkový poukaz na hru Escape Adventure může být originálním dárkem pro vaše přátele. Můžete si ho objednat. Cena je stejná jako běžná hra, tedy 1399 Kč. Kontaktujte nás na e-mail info@escape-adventure.cz nebo telefon +420 774 575 425.